Contact

DokterBed is inmiddels bekend in meerdere grote steden van Nederland. Doordat er verschillende ondernemingen door het land verspreid zijn, staat DokterBed altijd snel op de stoep. Als u een afspraak maakt, wordt er meteen gekeken welke het dichtstbijzijnde is en waar u op dat moment het eerst aan de beurt bent. Hieronder staan de adressen waar u terecht kunt.


Dokterbed Algemeen Postadres
Telefoonnummer: 088-3658372
E-mail: info@dokterbed.nl


Dokterbed Amsterdam
Telefoonnummer: 088-3658373
E-mail: amsterdam@dokterbed.nl


Dokterbed Arnhem
Telefoonnummer: 088-3658372
E-mail: arnhem@dokterbed.nl


Dokterbed Bergen op Zoom
Turfland 2
4614 JL Bergen op Zoom
Telefoonnummer: 088-3658379
E-mail: bergenopzoom@dokterbed.nl


Dokterbed Breda
Telefoonnummer: 088-3658372
E-mail: breda@dokterbed.nl


Dokterbed Eindhoven
Telefoonnummer: 088-3658375
E-mail: eindhoven@dokterbed.nl


Dokterbed Nijmegen
Telefoonnummer: 088-3658372
E-mail: arnhem@dokterbed.nl


Dokterbed Rotterdam
Turfland 2
4614 JL Bergen op Zoom
Telefoonnummer: 088-3658379
E-mail: rotterdam@dokterbed.nl


Dokterbed Sevenum
Steeg 80
5975 NP Sevenum
Telefoonnummer: 088-3658374
E-mail: sevenum@dokterbed.nl


Dokterbed Tilburg
Telefoonnummer: 088-3658374
E-mail: tilburg@dokterbed.nl


Dokterbed Twente
Telefoonnummer: 088-3658372
E-mail: twente@dokterbed.nl


Dokterbed Zeeland
Turfland 2
4614 JL Bergen op Zoom
Telefoonnummer: 088-3658379
E-mail: zeeland@dokterbed.nl


Dokterbed Zuid Limburg
Churchillstraat 32
6441 JT Brunssum
Telefoonnummer: 088-3658381
E-mail: zuidlimburg@dokterbed.nl

Volg ons op Facebook

Eenpersoonsmatras

excl. vlekbehandeling
33
-
  • Verwijderen huisstofmijt
  • Verwijderen bacteriën
Populair

Volg ons op Twitter

Laatste blog posts:

5/5

5-sterren matrassenservice