Bel ons: 088-3658372

DokterBed is inmiddels bekend in meerdere grote steden van Nederland. Doordat er verschillende ondernemingen door het land verspreid zijn, staat DokterBed altijd snel op de stoep. Als u een afspraak maakt, wordt er meteen gekeken welke het dichtstbijzijnde is en waar u op dat moment het eerst aan de beurt bent. Hieronder staan de adressen waar u terecht kunt.

Dokterbed Algemeen Postadres
Telefoonnummer: 088-3658372
E-mail: info@dokterbed.nl

Dokterbed Amsterdam
Telefoonnummer: 088-3658373
E-mail: amsterdam@dokterbed.nl

Dokterbed Arnhem
‘t Rietland 36
6681 NB Bemmel
Telefoonnummer: 088-3658377
E-mail: arnhem@dokterbed.nl

Dokterbed Bergen op Zoom
Turfland 2
4614 JL Bergen op Zoom
Telefoonnummer: 088-3658379
E-mail: bergenopzoom@dokterbed.nl

Dokterbed Breda
Telefoonnummer: 088-3658372
E-mail: breda@dokterbed.nl

Dokterbed Eindhoven
Telefoonnummer: 088-3658375
E-mail: eindhoven@dokterbed.nl

Dokterbed Nijmegen
‘t Rietland 36
6681 NB Bemmel
Telefoonnummer: 088-3658377
E-mail: arnhem@dokterbed.nl

Dokterbed Rotterdam
Turfland 2
4614 JL Bergen op Zoom
Telefoonnummer: 088-3658379
E-mail: rotterdam@dokterbed.nl

Dokterbed Sevenum
Steeg 80
5975 NP Sevenum
Telefoonnummer: 088-3658374
E-mail: sevenum@dokterbed.nl

Dokterbed Tilburg
Telefoonnummer: 088-3658374
E-mail: tilburg@dokterbed.nl

Dokterbed Twente
Telefoonnummer: 088-3658380
E-mail: twente@dokterbed.nl

Dokterbed Zeeland
Turfland 2
4614 JL Bergen op Zoom
Telefoonnummer: 088-3658379
E-mail: zeeland@dokterbed.nl

Dokterbed Zuid Limburg
Churchillstraat 32
6441 JT Brunssum
Telefoonnummer: 088-3658381
E-mail: zuidlimburg@dokterbed.nl

 

 

afspraak-maken-orange

Sluit Menu
×

Winkelmand